Marzysz o tym, aby zostać pilotem?

Latanie zawsze mnie pasjonowało. Odkąd pamiętam, chciałem zostać pilotem. Niestety z różnych względów nie byłem wstanie zrealizować moich marzeń. Pozostało mi latanie jako pasażer. Chociaż czy na pewno?

Skoro nie mogę zostać zawodowym pilotem w rzeczywistości, przeniosłem się do świata wirtualnego. I powiem Wam, warto! Dzisiejsze symulatory lotnicze są coraz bardziej realistyczne. Oprócz samego latania, uruchamiania samolotów, czy przygotowywania planu lotu, można dodatkowo, dzięki aktywnych działaniach społeczności, komunikować się z kontrolerami ruchu lotniczego i poczuć jak prawdziwy pilot w prawdziwym świecie.

Postanowiłem podzielić się z Wami moją wiedzą na temat symulatorów lotniczych dostępnych na rynku i zainspirować do rozpoczęcia zabawy, która przeniesie Was w inny wymiar rozrywki. Mnie latanie na symulatorach niesamowicie relaksuje. Im bardziej zagłębiam się w tematy lotnictwa, tym bardziej wiem, że zostanę z tą tematyką na dłużej.

Zachęcam do lektury. Moje poradniki postaram się skroić tak, aby były jak najbardziej zrozumiałe z punktu widzenia początkującego pilota. Sam wiem, jak ciężko było zacząć tą niesamowitą przygodę. Ale jak już zrozumiesz podstawy, zostaniesz na dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *